RC Drift Team Bratislava

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Reportáže

RC Drift Cup '11 - Round 01 / Report

E-mail Vytlačiť PDF

Vraj, jedna lastovička jar ešte nerobí. No dobre. Ale, čo tak 23 drifterov? Že prečo? No preto, že aj keď si tie lenivé čierne operence (teraz nemyslím drifterov) vyvaľujú pierka niekde v Afrike a hladujúcim černoškom zožerú aj poslednú muchu, tu sa drifteri rozhodli, že je načase ukončiť zimnú prestávku. Sprvu to vyzeralo ako blbý nápad, ale následné prudké oteplenie, roztopenie zostávajúceho snehu a príchod slnečného svitu do ranných okien sú dôkazom, že naši drifteri sú tým, čím sa dnes riadi svet. Nie nejakými lastovičkami.

 

Posledná zmena dňa Nedeľa, 20 Február 2011 21:48 Čítajte viac...
 

RC Drift Cup '10 - Round 09 / Report

E-mail Vytlačiť PDF

 

Čas je pojem. Chcel som pôvodne napísať okrídlenú vetu, že čas je relatívny pojem, ale to vonkoncom nie je pravda. Čas totož vždy plynie rovnako, no len my ho našimi vnútornými hodinami vnímame inak. Inak vnímame hodinu hrania Need For Speed, inak hodinu jazdenia Driftu v hale úplne sám na trati a inak hodinu strávenú v škole či v zubárskom kresle. Naproti tomu, niekedy aj 5 minút čakania na uvoľnenie WC sa môžu zdať dlhšie, ako sám život.

Čo som ale pôvodne chcel povedať je, že ani som sa nenazdal, týždne uplynuli ako voda a ja som zas nestihol napísať report z pretekov včas. Nemal som totiž čas J

Grid

 

 

Posledná zmena dňa Utorok, 07 December 2010 12:53 Čítajte viac...
 

RC Drift Cup '10 - Round 08 / Report

E-mail Vytlačiť PDF

 

Tak ako ohnivý meteorit, aj náš Drift Cup sa rúti závratnou rýchlosťou. No a keď dospeje ku koncu, ten náraz bude pre niekoho záhuba a pre iných začiatok nového života. Kde budete Vy? Round 8 je už totiž za nami.

 

Grid

 

Čítajte viac...
 

RC Drift Cup '10 - Round 07 / Report

E-mail Vytlačiť PDF

 

Kapitánov denník, hviezdny dátum 42285.3 . Let naprieč galaxiou je strašná nuda. Ja stále pospávam na kapitánskom kresle, prvý dôstojník hrá solitaire na iPhaseri32 a nadáva, že to neprehráva jeho obľúbené Flash aplikácie. Je to ale pekné a farebné. Našťastie, dnes ráno sme zachytili neznáme vysielanie na 40MHz z malej planéty v kvadrante Alfa-Fí 3. Ide o planétu kategórie AB-, teda život na nej je v podstate aj možný, ale nestojí za to. Je to ale vítané vzrušenie na tejto nudnej ceste a tak tam hodíme očko, šupneme nejakú tú sondu a pôjdeme zas ďalej. Koniec záznamu.


Race logo


 

Posledná zmena dňa Utorok, 28 September 2010 15:39 Čítajte viac...
 


Strana 3 z 7

Akcie RCDRIFT.sk


There is no upcoming event at this time.

Rýchle správy

Pribudla nová položka v hlavnom menu a to "Video galéria", postupne popridávame aj staršie videá.

Drifťáci online

None

Štatistika

Členov : 39
Obsah : 98
Odkazy na stránky : 3
Počet zobrazení obsahu : 793975

Partneri


Reklamný panel
Reklamný panel

RC Drift Cup 2015

Vysledky zavodu

Round 08 - Kvalifikacia
Pos Driver Team Points
1 Luky  
2 MarcelZ  
3 Ludek  
View full table 

Výsledky závodu

Hladať

Videoprezentacia

You need Flash player 6+ and JavaScript enabled to view this video.Plánované udalosti

No current events.


Náhodný obrázok